Informacje o serii Fortus

 

Seria Fortus Profesjonalny system druku 3D dla Twojego biznesu

 
 
 

Zaawansowana technologia druku FDM

Maszyny z serii Fortus korzystają z dobrodziejstw opracowanej przez Stratasys technologii druku 3D – FDM. FDM pozwala na druk przy użyciu produkcyjnych termoplastów, umożliwiając wytwarzanie części o wysokiej trwałości i wytrzymałości.
Maszyny Fortus korzystają z szerokiej gamy termoplastów z uniaktowymi właściwościami mechanicznymi. Dzięki temu można uzyskać wydruki o konkretnej charakterystyce – odporne na wysoką temperaturę, działanie chemii, lub o dużej wytrzymałości na uszkodzenia.

Przekonaj się, jak wygląda produkcja przyszłości

Precyzyjne elementy, gładkie powierzchnie, nadzwyczajna dokładność i wytrzymałość. Najlepszą metodą, aby przekonać się o korzyściach płynących z użytkownia systemu Fortus, jest wydrukowanie zaprojektowanej przez Ciebie części na tych maszynach. Zamów swój darmowy benchmark na Prosolutions.pl lub w dziale kontakt.

Umieść maszynę tam, gdzie Ci wygodnie

Maszyny Stratasys Fortus nie produkują podczas pracy żadnych szkodliwych oparów, ani substancji chemicznych. Nie generują także żadnych strat materiału. Możesz je więc zainstalować tam, gdzie będzie Ci wygodnie – nie ma co do tego żadnych specjalnych wymagań.

Specjalistyczna wiedza? Nie wymagana

W porównaniu do innych addtywnych systemów produkcyjnych, maszyny 3D Fortus są niezwykle proste w obsłudze i w utrzymaniu. Są proste do tego stopnia, że operator może być przeszkolony do korzystania z maszyny w mniej niż 30 minut.