Fortus 380/450mc

 

Seria Fortus Drukarki 380mc i 450mc

 
 

Najnowsze osięgnięcia technologii FDM, dla jeszcze lepszego i szybszego prototypowania

Z maszynami Stratasys Fortus 380mc i Fortus 450mc zyskasz to, co najważniejsze w biznesie – szybkość, jakość i elastyczność w projektowaniu i produkcji 3D. Maszyny z serii Fortus, dzięki wykorzystaniu najnowszych osiągnięć technologii FDM pozwolą Ci budować niezwykle wymagające prototypy, wytrzymałe podzespoły i narzędzia, oraz poszczególne części lub złożenia, ze znanych w przemyśle termoplastów. System Fortus został zaprojektowany tak, aby do minimum ograniczyć formalności związane z uruchomieniem oraz późniejszym użytkowaniem. Drukarki zostały wyposażone w czytelny dotykowy ekran z intuicyjnym interfejsem. Obie maszyny pozwalają wybierać materiały indywidualnie lub w ekonomicznych pakietach.

Fortus 380mc:

Buduj prototypy szybko i dokładnie w przestrzeni roboczej o wymiarach 355 x 305 x 305 mm, przy użyciu 8 używanych na codzień w przemyśle termoplastów.

Fortus 450mc:

Bardziej wyspecjalizowana niż Fortus 380mc. Posiada wszystkie możliwości tańszej maszyny, większy obszar roboczy – 406 x 355 x 406 mm, oraz możliwość druku wysoko wydajnymi termoplastami, wykorzystywanymi w takich przemysłach jak medyczny, powietrzny, a nawet obronny.